Kalite

Kaliteden Lezzet Çıkardık...

Kalite Belgeleri

Kurulduğu günden beri ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya çalışan Yemek İstanbul, yarattığı müşteri bağımlılığıyla bunu başardığını göstermiştir. Gıda güvenliğine ilişkin tüm kalite belgelerine sahip olan Yemek İstanbul, bütün üretim ve hizmetlerinde ISO 9001 ve ISO 22000 (HACCP) Kalite Güvence Belgeleri standartlarında çalışmaktadır.

Kalite Güvence Sistemi

Ayrıca değişen kalite anlayışına uyum sağlayarak kalite kontrol yerine “Kalite Güvence Sistemi’’ ni benimseyen Yemek İstanbul, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli kontrol altında tutmaktadır. Hammaddenin şirketimize girişinden personel yemeği olarak sizlere sunumuna kadar geçen işlemler esnasında meydana gelebilecek her türlü problem önceden belirlenerek, gerekli tedbirler alınmakta ve böylece hizmetimizin kalitesi güvence altında tutulmaktadır.

Çapraz Teknik

Üretim araçlarımızın, servisimizin ve genel hijyen ortamımızın kalitesi “Çapraz Teknik” yöntemiyle denetlemekte olup, işletmemizin organizasyonunda görevli bulunan gıda mühendislerimizce de sürekli denetlenmektedir. Yemeklerimizden sabit numune alınarak steril kaplarda 72 saat muhafaza edilmekte ve periyodik analiz yapılmaktadır. Böylece hammadde alımından tabağınıza kadar olan süreç gerek ölçümlerle, gerekse gözlemlerle kontrol altında tutulmaktadır.

Kullandığımız Markalar

KIRMIZI ET

(Direkt)

(Direkt)

BEYAZ ET

(Distribütör arayıcılığıyla)

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ

YAĞ

SALÇA

MAKARNA

DONUK ÜRÜN GRUBU

KAHVALTILIK PİKNİK GRUBU

KİMYASAL ÜRÜN GRUBU

(Eczacıbaşı)

KUSURSUZ CATERING

Yemek Kelimesinin
Geçtiği Heryerdeyiz

Bizi Takip Edin

İletişim

Birlik San. Sit. Keleşoglu Plaza Ali Çebi Cad. No: 106/24 Beylikdüzü-Büyükçekmece / iST.

T : 0 (212) 876 26 26 (pbx)
F : 0 (212) 875 66 39

© 2023 Yemekİstanbul. Tüm hakları saklıdır.