Hakkımızda

33 Yıl...

33 yıldır endüstriyel yemek sektöründe iyi işler yaparak Türkiye’nin güzide kurumları ile çalışmış olan Yemek İstanbul, global bir marka olma yolunda büyümesini hızla sürdürüyor.

Ülkemizin yanı sıra son olarak Orta Doğu ülkesi olan Katar’da 3 yıldır ülkenin güzide kurumlarına Yemek Doha markasıyla başarılı bir şekilde hizmetini devam ettirmektedir. Gerek uluslararası alanda, gerekse Türkiye’de deneyimli ekibiyle, birçok dünya ülkesini ve ülkemizi hedefleyerek fabrika, okul, hastane, AVM, ordu gibi toplu yemek tüketilen her noktada yer almaktadır.

Yemek İstanbul aynı zamanda dünya genelini sarsan pandemi sürecinden önce yurt içindeki müşterilerinin, yurt dışında bulunan kuruluşları için yemek ve personel tedariği sağlayarak hizmet vermeyi başarmıştır. Sırbistan ve Cezayir bu surecte Yemek Istanbul'un faaliyet gosterdigi ulkelerdendir. Öte yandan Yemek İstanbul yurtdışında komple kamp işletmeciliği yeteneğine sahip bir firma oldugunu gururla soylemekteyiz. Hızla gelişime devam eden Yemek İstanbul, son olarak yemek konusunda uzmanlığını Ukrayna askeri ve mültecilerine paket yemek sağlayarak göstermiştir. Endüstriyel yemek sektöründe malzeme kalitesi ve hijyene önem vermekle birlikte var olan tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizlere de catering çözüm ortağı olmak isteriz.

Catering

Catering sadece kaliteli üretim ve kusursuz sunumla değil, kendi içinde sıralı bir besin/servis zinciri sağlanmasını ve uyumun kaçınılmaz olmasını gerektiren bir hizmettir.

Yemek tüketimi, insanoğlunun temel ihtiyaçlarından biridir. İç güdünün yönlendirdiği bir eylem olmasına karşın, bilinçli bir şekilde yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Doyumun tek başına yeterli olmadığı, sağlıklı besinlerin hijyenik ortamlarda hazırlanarak sunulduğu ve yemek tuketimi, “beslenme” sıfatına taşıyan bir olgudur Catering.

Kaliteli gıda malzemelerinin seçimi, hijyenik ortamlarda sağlıklı yemekler hazırlanması ve bu yemeklerin uygun şekilde sunulması prensiplerini içinde barındıran Catering, içinde “yemek“ geçen her konuya, her sektöre, her yaşantıya getirilmiş bir kolaylıktir.

Catering, sadece kaliteli üretim ve kusursuz sunumla değil, hem kendi içinde hem de birbiri ardına gelen besin zincirini oluşturacak şekilde uyumlu bir hizmettir. Ancak asıI onem taşıyan yanı; bir firmanın veya bir topluluğun gün içinde kaybolan çalışma enerjisini yerine koyacak, performansını artıracak ve hatta zaman kazandıracak bir hizmet olmasıdır. Catering, operasyonlarinda uzman kişiler tarafından, üstün malzeme kalitesi, sağlıklı üretim ve kusursuz sunum ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesinin kısa bir tanımıdır.

Kusursuz Catering

Yemek İstanbul hem keyif hem de sağlık kaynağı olan yemeğin, dünya standartlarında bir hijyen ve kalite anlayışına uygun olarak, özen ve lezzetle hazırlanması ve mükemmel bir servisle sizlere sunulması için çalışıyor.

Geçmişinde sıfırdan yerli ve yabancı yatırımcıların iştahını kabartacak derecede başarılı ve büyük bir catering firması yaratan ekip ve ruh, eski firmanın yabancı bir gruba satılmasından sonra tecrübesini catering sektörünün genç ismi Yemek İstanbul’a aktararak yola devam ediyor. Geçmişinde gerek yurt içi gerekse yurt dışında ortaklıklar kuran,ortak satışı gerçekleştiren ve sürekli büyüyerek ülkesine katma değer yaratan bir ekibin oluşturduğu Yemek İstanbul yakın bölgelerimizde olan ülkelerde hizmetler vermiştir. Bugün bu tecrübeli ekibin sağladığı ivme ile fiyat, kalite ve hijyen konusunda müşterilerinin lehine büyük avantajlar sağlayacak yeni bir sistem uygulayan Yemek İstanbul, üstün malzeme kalitesi, sağlıklı üretim ve kusursuz sunum ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerini sürdürüyor.

Sertifikalar

Referanslar

KUSURSUZ CATERING

Yemek Kelimesinin
Geçtiği Heryerdeyiz

Bizi Takip Edin

İletişim

Birlik San. Sit. Keleşoglu Plaza Ali Çebi Cad. No: 106/24 Beylikdüzü-Büyükçekmece / iST.

T : 0 (212) 876 26 26 (pbx)
F : 0 (212) 875 66 39

© 2023 Yemekİstanbul. Tüm hakları saklıdır.